ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Štědrovečerní večeře s LED osvětlením 125 dílků
Kód: 169635
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozzařte svůj domov letošní Vánoce touto stínovou dekorací s jemně osvětlenou mini scénou radostné sváteční večeře. V jasně červeném rámečku je uzavřeno 3D ztvárnění vánoční pohody a tradičního jídla. Klidně se zahřejte vaječným koňakem nebo horkou čokoládou ze Santova hrnečku a pochutnejte si na vánočních dobrotách, jako je pudink nebo vrstvený dort. Kolem jídelního stolu najdete různé dekorace – perníčky visící na zeleném stromečku, dárky, věnec, sněhové vločky a závěsné ozdoby. V kredencích jsou vystaveny další sezónní předměty, včetně tematických talířů a perníkové chaloupky. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 3 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 21,8 x 8,2 x 16,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 6946785124514 |
| Počet dílků: | 125 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21,8 x 8,2 x 16,8 cm |
| Materiál: | Dřevo, plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 3 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
