ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Útulná kuchyně s LED osvětlením
Kód: 162261
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Představte si, jak se vrátíte do doby dětství, kdy jste prožívali příběhy s vašimi hračkami, ale tentokrát s dotekem dospělosti a elegance. Tento model kuchyně je tak útulný a teplý, jak byste očekávali od vlastní domácnosti. Model je přizpůsobivý a dovoluje vám vytvořit vlastní verzi životního stylu, který jste vždy chtěli. Je vyroben s ohledem na detail, s krásnými hrnci a pánvemi, designem klasického uspořádání a okouzlujícím osvětlením, které přidává atmosféru. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Vyžaduje baterie - 2 x AAA,LR03,AM4 1,5V (nejsou součástí balení). Obtížnost: 4,5 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas na sestavení modelu: 10 hod. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 18,5 x 19 x 17 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 6946785119121 |
| Počet dílků: | 196 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 8,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18,5 x 19 x 17 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír, plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 10 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
