ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Vánoční stromek s LED osvětlením 319 dílků
Kód: 169228
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Santa právě dorazil! Klouže po stromku plném dárků, zlatých ozdob a třpytivých světýlek a sedí ve svých sáních tažených věrnými létajícími soby, usmívá se a mává všem kolem. Na širokém podstavci stromku se rozprostírá živá scéna vánoční vesničky – barevný vláček projíždí kolem červených a modrých domečků zasněžené krajiny a šíří sváteční náladu. Uvnitř podstavce se ukrývá hudební strojek, který hraje čtyři veselé melodie, včetně „Deck the Halls“ a „Jingle Bells“, zatímco se stromek pomalu otáčí. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 3 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 30 x 30 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| EAN: | 6946785120110 |
| Počet dílků: | 319 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 23 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30 x 30 x 40 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 3 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
