ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Vysněný zahradní dům s LED osvětlením
Kód: 162262
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Toužíte po uměleckém, detailně propracovaném výtvoru, který je zároveň napsanou symfonií kreativity? Představte si, že se ponoříte do světa zahradnických krás, kde nábytek z překližky, papíru a plastu tvoří dokonale vystihnutý evropský zahradní dům. Vaše oči budou obdivovat složité a vysoce kvalitní konstrukce a vaše srdce bude nadchnuto, když uvidíte, jak se zahradní dům oživí. Estetický květinový lustr, který poskytuje teplé světlo během noci celý požitek z hotového modelu ještě umocní. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Vyžaduje baterie - 2 x AAA,LR03,AM4 1,5V (nejsou součástí balení). Obtížnost: 4,5 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas na sestavení modelu: 6 hod. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 24,5 x 19 x 19 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 6946785119657 |
| Počet dílků: | 240 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 21,5 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24,5 x 19 x 19 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír, plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 6 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
