ROBOTIME Rolife DIY 3D Zarážka na knihy: Alenka v Říši divů s LED osvětlením 300 dílků
Kód: 169620
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE 3D Book Nook Do It Yourself Miniature House představuje miniaturní domečky jako zarážku na knihy ve formě zmenšených modelů místností, pokojů, domů, uliček i zahrádek. Vlastníma rukama vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a těšte se překrásným výsledkem. Nechte své fantazie, aby vás zavedly do kreativního prostoru plného klidu, soustředění a radosti. Z vnější strany se stavba podobá mohutnému kmeni stromu, jehož základna připomíná dřevěné schůdky vyrůstající ze pařezu. Nahoře najdete otvor ve tvaru klíčové dírky, který láká k odhalení tajemství ukrytých uvnitř. A co vás čeká uvnitř? Dekorativní talíře, obrázkové rámečky a překvapení v podobě nekonečného zrcadla, které vytváří iluzi tajemného vnitřního jezírka. Vlastnosti: kvalitní, bezpečné a netoxické materiály, osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru, po dokončení působivá dekorace na stůl nebo jako vložka do police na knihy, pro napájení LED světla je třeba kabel typu C (není součástí balení), obtížnost: 5 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 12,2 x 22 x 27 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 6946785124118 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,2 x 22 x 27 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
