ROBOTIME Rolife DIY 3D Zarážka na knihy: Cestování v čase s LED osvětlením 258 dílků
Kód: 159823
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE 3D Book Nook Do It Yourself Miniature House představuje miniaturní domečky jako zarážku na knihy ve formě zmenšených modelů místností, pokojů, domů, uliček i zahrádek. Vlastníma rukama vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a těšte se překrásným výsledkem. Veškerý nábytek a doplňky zobrazené na obrázku je třeba udělat svépomocí (včetně řezání, sestavování a lepení). Obrovské množství detailů: hodiny, průsvitná střecha nádraží, nástupiště, lavička, zavazadla a další drobnosti. Můžete malovat, sestavovat, prošívat, vytvářet architekturu a přetvářet dekorace. Spousta hodin tvoření a zábavy - orientační doba na složení 4 - 6 hodin. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace na stůl nebo jako vložka do police na knihy. Pro napájení LED světla je třeba 2 ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení). Balení obsahuje: materiál pro výrobu modelu, lepidlo, křížový šroubovák, LED světla, obrázkový návod. K sestavení jsou zapotřebí nůžky, pravítko, šroubovák, kleštičky a další nářadí (nejsou součástí balení) . Rozměr složeného puzzle cca 18,4 x 9,8 x 25 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 6946785117721 |
| Počet dílků: | 258 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 23 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18,4 x 9,8 x 25 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
