ROBOTIME Rolife DIY 3D Zarážka na knihy: Chaloupka 206 dílků
Kód: 169651
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE 3D Book Nook Do It Yourself Miniature House představuje miniaturní domečky jako zarážku na knihy ve formě zmenšených modelů místností, pokojů, domů, uliček i zahrádek. Vlastníma rukama vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a těšte se překrásným výsledkem. Čtete knihy, které zmiňují vánoční období? Pak si mezi tyto knihy vložte dokonalý vizuál Vánoc. Uprostřed místnosti stojí krásně nazdobený stromek, který se třpytí světýlky a je obklopen dárky. Punčochy, připravené na dárky od Santy, visí u rozsvíceného krbu, gramofon hraje tradiční koledy a štěně dalmatina leží na břiše a pozorně poslouchá. Vlastnosti: kvalitní, bezpečné a netoxické materiály, osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru, po dokončení působivá dekorace na stůl nebo jako vložka do police na knihy, pro napájení LED světla jsou potřeba 2ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení), obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 13,6 x 21,8 x 24,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 6946785121087 |
| Počet dílků: | 206 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13,6 x 21,8 x 24,7 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 3 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
