ROBOTIME Rolife DIY 3D Zarážka na knihy: Kouzelnická ulička s LED osvětlením 216 dílků
Kód: 169625
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE 3D Book Nook Do It Yourself Miniature House představuje miniaturní domečky jako zarážku na knihy ve formě zmenšených modelů místností, pokojů, domů, uliček i zahrádek. Vlastníma rukama vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a těšte se překrásným výsledkem. Detailně propracovaný model, který vás zavede do světa plného kouzel, kouzelnických potřeb a magických tajemství. Najdete zde vše, co je potřeba k životu v říši magie – stačí jen vstoupit. Vlastnosti: kvalitní, bezpečné a netoxické materiály, osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru, po dokončení působivá dekorace na stůl nebo jako vložka do police na knihy, pro napájení LED světla jsou potřeba 2ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení), obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 11 x 18 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 6946785117738 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 18 x 11 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 11 x 18 x 24 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
