ROBOTIME Rolife DIY 3D Zarážka na knihy: Květinářství s LED osvětlením 164 dílků
Kód: 169621
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE 3D Book Nook Do It Yourself Miniature House představuje miniaturní domečky jako zarážku na knihy ve formě zmenšených modelů místností, pokojů, domů, uliček i zahrádek. Vlastníma rukama vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a těšte se překrásným výsledkem. Vytvořte si kouzelnou květinovou oázu mezi Vašimi knihami díky miniaturnímu květinářství. Přeneste se do uličky, ve které můžete obdivovat jemné detaily budov, jako jsou stěny pokryté břečťanem, klenutá okna, propracované dveře a balkón, pruhované markýzy, odpočívající kočka a spousta květin. Vlastnosti: kvalitní, bezpečné a netoxické materiály, osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru, po dokončení působivá dekorace na stůl nebo jako vložka do police na knihy, pro napájení LED světla jsou potřeba 2ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení), obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 10,8 x 18 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 6946785121292 |
| Počet dílků: | 164 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 10,8 x 18 x 24 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 3,5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
