ROBOTIME Rolife DIY 3D Zarážka na knihy: Sakurová ulička s LED osvětlením 340 dílků
Kód: 166367
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE 3D Book Nook Do It Yourself Miniature House představuje miniaturní domečky jako zarážku na knihy ve formě zmenšených modelů místností, pokojů, domů, uliček i zahrádek. Vlastníma rukama vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a těšte se překrásným výsledkem. Veškerý nábytek a doplňky zobrazené na obrázku je třeba udělat svépomocí (včetně řezání, sestavování a lepení). Po dokončení tohoto díla se na něm objeví krásná scéna z jarních ulic v Tokiu. Můžete malovat, sestavovat, prošívat, vytvářet architekturu a přetvářet dekorace. Spousta hodin tvoření a zábavy - orientační doba na složení 6 hodin. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru. Po dokončení působivá dekorace na stůl nebo jako vložka do police na knihy. Pro napájení LED světla je třeba 2 ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení). Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 19 x 11,5 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 6946785117745 |
| Počet dílků: | 340 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 23 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19 x 11,5 x 22 cm |
| Materiál: | Dřevo, karton, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 6 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
