ROBOTIME Rolife DIY 3D Zarážka na knihy: Vánoční ulička s LED osvětlením 289 dílků
Kód: 169626
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE 3D Book Nook Do It Yourself Miniature House představuje miniaturní domečky jako zarážku na knihy ve formě zmenšených modelů místností, pokojů, domů, uliček i zahrádek. Vlastníma rukama vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a těšte se překrásným výsledkem. Už jste někdy s nadšením hledali ten perfektní vánoční dárek – hnaní radostí najít pro své blízké něco opravdu výjimečného? Představte si, jak kráčíte po dlážděné uličce lemované zasněženými stromy, nakukujete do výloh plných barevných balíčků a rozmýšlíte se, zda začít hravým obchodem Funny Toys, nebo sáhnout po něčem dojemném z Sweet Surprise. Okouzlí každého diváka třpytivými světýlky, vánoční výzdobou, zářivě zabalenými dárky a oblíbenými postavičkami, jako je Santa Claus, sněhulák nebo plyšový medvídek. Vlastnosti: kvalitní, bezpečné a netoxické materiály, osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru, po dokončení působivá dekorace na stůl nebo jako vložka do police na knihy, pro napájení LED světla jsou potřeba 2ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení), obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 12,6 x 19 x 25,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 6946785121070 |
| Počet dílků: | 289 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,6 x 19 x 25,5 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 3,5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
