ROBOTIME Rolife DIY House: Asijská restaurace s LED osvětlením 127 dílků
Kód: 169630
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Připravte se na skvělé asijské jídlo plné chutí – horká aromatická polévka, pestrá zelenina, tenké plátky masa, omáčky, dezert i osvěžující nápoje. Mezi lahodné detaily patří realisticky zpracovaná hot pot sestava, plně zásobená lednice a bohatě vybavená stanice s omáčkami. Na stole najdete tenké plátky masa, čerstvé zelí, houby a mnoho dalšího, vše připravené k ponoření do horkého vývaru. Z dochucovací stanice si můžete nabrat česnekovou pastu, ústřicovou omáčku, nasekanou jarní cibulku a další dochucovadla, která pozvednou váš kulinární zážitek na novou úroveň. A co nápoje? Lednice je plná vychlazeného mléka, plechovek limonád i lahvových džusů – dokonalá tečka za celou hostinou. Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 hodinu. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 6946785122206 |
| Počet dílků: | 127 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
