ROBOTIME Rolife DIY House: Čajový koutek 76 dílků
Kód: 166359
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dopřejte si kousek idylického života. Tato sada zachycuje jednoduché radosti z čaje a dezertu pod širým nebem, zatímco se necháváte hýčkat teplými slunečními paprsky. Čerstvý vzduch a tiché chvíle v obklopení přírody jsou vzácné a uklidňující – poskytují vám odpočinek od rychlého tempa každodenního života. Poklidné odpoledne u čaje zahrnuje vyvážený, aromatický čaj servírovaný v jemném čajovém servisu. V nabídce nechybí klasické vafle, dort s příchutí Biscoff, máslové sušenky, čerstvé ovoce a další dobroty. Prostor zdobí květináče a ptačí budka, zatímco vy pohodlně sedíte na židli inspirované kovaným železem, postavené na mozaikové dlažbě. Rozměr složeného puzzle cca 11 x 10 x 11,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 6946785121018 |
| Počet dílků: | 76 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 19 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 11 x 10 x 11,5 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
