ROBOTIME Rolife DIY House: Dořin loft s LED osvětlením
Kód: 150862
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE Do It Yourself Miniature představuje zmenšené modely místností, pokojů, domů i zahrádek. Vlastníma rukama tak vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a kochejte se překrásným výsledkem. Veškerý nábytek a doplňky zobrazené na obrázku je třeba udělat svépomocí (včetně řezání, sestavování a lepení). Obrovské množství detailů. Spousta hodin tvoření a zábavy - orientační doba na složení 26 hodin. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Měřítko modelu: 1:20 Pro napájení LED světla je třeba 2 ks 3V knoflíkových baterií CR2032 průměr 20 mm RT. Balení obsahuje: materiál pro výrobu domečku, lepidlo, barvy, štětec, pinzetu, 2 ks baterií, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině. K sestavení jsou zapotřebí nůžky (nejsou součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 23 x 16 x 26 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 6946785164343 |
| Počet dílků: | 171 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 22,2 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 23 x 16 x 26 cm |
| Materiál: | Lipové dřevo, kov, textil, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 26 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
