ROBOTIME Rolife DIY House: Hongkongská kavárna s LED osvětlením 114 dílků
Kód: 169628
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vítejte v Cha Chaan Teng, tradiční hongkongské kavárně, kde vládne rychlá obsluha, pohodová atmosféra a skvělá jídla za příznivé ceny. Pohodlně se usaďte do zelené kožené sedačky a podívejte se na nabídku předkrmů na pojízdném podnose. Na výběr máte oblíbené pochoutky jako dimsum, ananasové bochánky, mléčný čaj, dušené knedlíčky a mnoho dalšího. Pokud máte chuť na vydatnější jídlo, menu nabízí různé varianty kuřecího a vepřového masa s rýží – od pečeného kuřete až po šťavnatý dušený vepřový bůček. A samozřejmě nechybí sójová omáčka, chilli olej a další nezbytné dochucovadla, která dotvoří autentický zážitek. Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 hodinu. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 6946785124668 |
| Počet dílků: | 114 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
