ROBOTIME Rolife DIY House: Hospůdka Cheers s LED osvětlením 142 dílků
Kód: 164755
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pokud se rádi bavíte s muži, zastavte se v rustikálním hospůdce, kde dřevěný interiér, cihlové zdi a řada malých lahví navodí báječnou atmosféru. Vysoké stoličky vybízejí návštěvníky, aby si vychutnali drink - nebo dva - z křišťálových karaf na elegantním dřevěném baru. Vinotéka udržuje lahve vychlazené, zatímco barman míchá a nalévá své speciality. Dali byste přednost koktejlu? Posaďte se na pohodlnou pohovku a za chvíli vám bude nápoj naservírován. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6946785119916 |
| Počet dílků: | 142 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír, látka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
