ROBOTIME Rolife DIY House: Jídelna s LED osvětlením 150 dílků
Kód: 164470
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Domov je domovem jen s útulnou jídelnou. Je to místo, kde jíte a sdílíte své zážitky s rodinou a blízkými. Den začínáte šálkem kávy se snídaní a jídelní stůl je prvním místem, kam usednete. Každý dostane krajíc chleba, připraví si čaj nebo si dokonce vezme z lednice čerstvé mléko. Právě tady začínají rozhovory - od vyptávání se každého na novinky, zážitky a mnoho dalšího, zatímco celá rodina sedí u stolu. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6946785121858 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír, látka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
