ROBOTIME Rolife DIY House: Joyin obývací pokoj s LED osvětlením
Kód: 150871
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE Do It Yourself Miniature - Mediterranean Style představuje zmenšené modely místností, pokojů, domů i zahrádek. Vlastníma rukama tak vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a kochejte se překrásným výsledkem. Obývací pokoj Joy's Peninsula je miniaturní domek ve středomořském stylu s vnitřním schodištěm. Díky útulné pohovce a krbu si můžete postavit ideální obývací pokoj s vyhlídkou. Veškerý nábytek a doplňky zobrazené na obrázku je třeba udělat svépomocí (včetně řezání, sestavování a lepení). Obrovské množství detailů. Spousta hodin tvoření a zábavy - orientační doba na složení 24 hodin. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Měřítko modelu: 1:18 Pro napájení LED světla je třeba 2 ks 3V knoflíkových baterií CR2032 průměr 20 mm RT. Balení obsahuje: materiál pro výrobu domečku, lepidlo, barvy, štětec, pinzetu, 2 ks baterií, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině. K sestavení jsou zapotřebí nůžky, kleštičky, šroubovák a další drobné nářadí (není součástí balení) . Rozměr složeného puzzle cca 23 x 15 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 6946785112672 |
| Počet dílků: | 214 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 21 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 23 x 15 x 23 cm |
| Materiál: | Lipové dřevo, kov, textil, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 24 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
