ROBOTIME Rolife DIY House: Kavárna Slow Life s LED osvětlením
Kód: 164544
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE Do It Yourself Miniature - představuje zmenšené modely místností, pokojů, domů i zahrádek. Vlastníma rukama tak vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a těšte se překrásným výsledkem. Veškerý nábytek a doplňky zobrazené na obrázku je třeba udělat svépomocí (včetně řezání, sestavování a lepení). Nahlédněte do kouzelného světa kavárny a podlehněte kouzlu nostalgie. Má atmosféru prvotřídní kavárny, která vás přenese do říše odpočinku, požitkářství a retro šarmu. Otevřená dispozice plynule překlenuje propast mezi interiérem a exteriérem. Není to jen kavárna! Je to útočiště klidu a útulna, které vás láká nechat starosti světa za sebou a přijmout prosté radosti života. Můžete malovat, sestavovat, prošívat, vytvářet architekturu a přetvářet dekorace. Spousta hodin tvoření a zábavy - orientační doba na složení 6 hodin. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Osvětlení vytvoří nádhernou noční atmosféru. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Pro napájení LED světla jsou třeba 2ks baterií typu AAA (nejsou součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 25 x 15 x 19,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 6946785119312 |
| Počet dílků: | 183 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 22 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25 x 15 x 19,5 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 6 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
