ROBOTIME Rolife DIY House: Koupelna s LED osvětlením 103 dílků
Kód: 164659
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Představte si únavný den mimo domov plný zařizování. Právě v tu chvíli se nic nevyrovná pocitu naplnění, když si dopřejete dokonalou sprchu nebo koupel v pěkně bublající vaně. Je čas vytvořit a vyzdobit si svou vysněnou mini koupelnu, která vám poskytne osvěžující místo plné svěžesti a příjemné atmosféry. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 6946785121841 |
| Počet dílků: | 103 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír, látka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
