ROBOTIME Rolife DIY House: Kuchyň s LED osvětlením 152 dílků
Kód: 166340
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Postavte si jednoduchý a útulný kuchyňský koutek. Tato sada obsahuje realistické spotřebiče a rekvizity, které zajišťují snadné a zábavné sestavení. Promyšlený pracovní stůl, otevíratelná dvířka skříněk a úložné prostory odpovídají praktickým požadavkům na vaření. Nechybí ani mini mikrovlnka a hluboký zvětšený dřez. Unikátní kombinace trouby a varné desky, realistický steak, jemný smaltovaný hrnec a velká lednice s otevíratelnými dvířky podtrhují důraz na detail, který tato kuchyňská miniatura nabízí. Různé předpřipravené potravinové miniatury navíc přidávají zábavu při stavění. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 6946785119176 |
| Počet dílků: | 152 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
