ROBOTIME Rolife DIY House: Květinářství s LED osvětlením 142 dílků
Kód: 169634
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Teď je ten pravý čas procvičit svou kreativitu i podnikatelské dovednosti tím, že si v jednom malém koutku vytvoříte vlastní obchůdek. S tolika barevnými poupátky na výběr vám květy nikdy nedojdou – ať už chcete oslavit událost, projevit lásku nebo někomu jednoduše zvednout náladu. Najdete zde drobné květiny a rostliney, také stylový pult, dávkovač žvýkaček, mini-lednici a módní teen časopisy. Mezi další veselé prvky patří roztomilé cedulky, usměvavé květinové logo, rustikální police a pastelové plakáty na zdech. Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 hodinu. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 6946785124170 |
| Počet dílků: | 142 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
