ROBOTIME Rolife DIY House: Ložnice s LED osvětlením 105 dílků
Kód: 169632
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Skvělý den začíná v útulné ložnici, kde získáte odpočinek a péči, kterou potřebujete. Je pohodlná, stylová a jednoduchá, ale přesto má vše, po čem byste kdy mohli toužit. Vestavěná skříň ukrývá úhledně složené oblečení a doplňky, toaletní stolek se zrcadlem vám umožní se upravit, roztomilý noční stolek drží zarámovanou vzpomínku, čtecí lampička vrhá jantarovou záři a plyšový králíček sedí na květinovém polštářku na posteli Dokonce i podlaha je posetá útulnými detaily, jako je vzorovaný kobereček, pohodlné pantofle nebo čokoládové dobroty a pochutiny. Každý detail dělá z tohoto pokoje skutečně osobní a neodolatelné místo, kde můžete relaxovat, načerpat energii a užít si své tvořivé hobb Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 hodinu. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 6946785122169 |
| Počet dílků: | 105 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
