ROBOTIME Rolife DIY House: Obchod s ovocem s LED osvětlením 116 dílků
Kód: 164662
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pokud je život trochu hořký, pak určitě potřebujete trochu sladkého a čerstvého ovoce, abyste doplnili vitamín C a zvýšili svou energii i náladu. Tento zářivý obchůdek s ovocem na ulici je právě otevřený! Přijďte ochutnat čerstvé a šťavnaté broskve a pomeranče, které pomáhají obyvatelům města znovu načerpat sílu a vitalitu. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 6946785118100 |
| Počet dílků: | 116 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír, látka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
