ROBOTIME Rolife DIY House: Obývací pokoj s LED osvětlením 114 dílků
Kód: 164661
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Ponořte se do obývacího pokoje plného klidu a tepla. Najděte dokonalé pohodlí po náročném pracovním dni. Navrženo tak, aby vytvořil okouzlující miniaturní svět a nabídl útulný, pohodlný a relaxační zážitek z obývacího pokoje. Kožená pohovka je ideálním místem pro sdílení smíchu s rodinou nebo pro vychutnání šálku kávy o samotě. Obývací pokoj je vybaven dobře navrženými knihovnami a úložnými skříňkami, díky nimž dům působí uklizeně a uspořádaně. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 6946785119077 |
| Počet dílků: | 114 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír, látka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
