ROBOTIME Rolife DIY House: Ochutnávka života - Kuchyň
Kód: 145749
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE Do It Yourself Miniature představuje zmenšené modely místností, pokojů, domů i zahrádek. Vlastníma rukama tak vykouzlíte úžasná díla s desítkami miniaturních detailů. Užijte si hodiny tvoření a kochejte se překrásným výsledkem. Všechny potřebné nástroje jsou součástí balení, jediné, co potřebujete, je váš čas a trpělivost, protože veškerý nábytek a doplňky zobrazené na obrázku je třeba udělat svépomocí (včetně řezání, sestavování a lepení), což zabere hodně času. Série Little +amp; Warm Space - Malé a útulné. Obrovské množství detailů včetně ovoce a zeleniny. Spousta hodin tvoření a zábavy. Trénuje trpělivost, zručnost, cit pro detail a představivost. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Překrásný dárek pro všechny kutily. Po dokončení působivá dekorace. Orientační doba na složení: 4 hodiny. TIP: Máte-li jakékoliv další nápady jak model doplnit či vyzdobit, NEVÁHEJTE TO UDĚLAT! Je to Vaše dílo! Poznámka: detailní obrázkový návod obsahuje doplňující texty v angličtině. K sestavení jsou zapotřebí nůžky (nejsou součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 7 x 7 x 9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 6974280920607 |
| Rozměry krabice (balení): | 15 x 13,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 7 x 7 x 9 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
