ROBOTIME Rolife DIY House: Pošta 54 dílků
Kód: 169230
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pamatujete si na radost z doručeného dopisu s razítkem nebo vánočního přání ve schránce? V době před e-maily a chaty byla pošta srdcem každého města či vesnice – místem, které udržovalo spojení mezi lidmi, šířilo zprávy a vytvářelo komunity. Propracovaný model s realistickými detaily: klasické poštovní cedule, nápisy na oknech, psací stroj, balíčky s leteckou poštou, novinový stojan, poštovní schránku a stůl poštmistra. Nechybí ani cihlové zdobení, schodiště a roztomilá kočka, které dotvářejí útulnou atmosféru maloměstského života. Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1,5 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 12,5 x 9 x 18,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 6946785121001 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 19 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,5 x 9 x 18,2 cm |
| Materiál: | Dřevo, plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1,5 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
