ROBOTIME Rolife DIY House: Restaurace Mňam Mňam s LED osvětlením 110 dílků
Kód: 164757
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Restaurace s nostalgickou atmosférou klasického bistra je ideálním místem pro posezení s přáteli a vychutnání si dobrého jídla. Vychutnejte si jeho zářivé barvy a vklouzněte do retro stánku, kde si můžete pochutnat na maličkých hamburgerech, hranolkách, kuřecím mase, koblihách a dalších chutných nabídkách podávaných přímo u vašeho stolu. Požádejte o doplnění limonády, zatímco budete bránit svým nejlepším kamarádům, aby si vzali poslední kousek kuřete. Zakápněte kečupem a vyberte si dip - vše si můžete naaranžovat podle své chuti. Pokud milujete vyrábění a rychlé občerstvení, tohle je jeden z lahodných kousků řady Rolife Super Creator, který si nemůžete nechat ujít! Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6946785119480 |
| Počet dílků: | 110 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír, látka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
