ROBOTIME Rolife DIY House: Restaurace Nonstop s LED osvětlením 120 dílků
Kód: 169629
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Užijte si večer s přáteli a rodinou nonstop otevřené restauraci – místa, kde si můžete vybrat své oblíbené barbecue, omáčky i nápoje přesně podle chuti. Vyberte si dobroty z lednice, počkejte, až budou krásně horké a připravené k jídlu, naberte si čerstvě uvařenou rýži přímo z rýžovaru, a vytvořte si vlastní dip z nabídky dochucovadel. A co nápoje? Čekají na vás láhve oblíbených drinků i neomezený ledový čaj připravený k nalití. Tento typ nočního pivního a barbecue stánku, populární v Japonsku, Koreji a především v Číně, je dokonale ztvárněn v tomto detailním DIY domečku. Nechybí posezení, ikonické nápisy, lednice, grilovací pult ani další realistické prvky. Celý prostor je veselý, barevný, moderní a do posledního kousku propracovaný. Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 hodinu. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 6946785124675 |
| Počet dílků: | 120 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
