ROBOTIME Rolife DIY House: Restaurace Sea Holiday 68 dílků
Kód: 166352
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Restaurace Sea Holiday zahrnuje soukromé venkovní posezení pro dva pod baldachýnem kvetoucího stromu, dokonale připravené mořské plody, osvěžující nápoje a krásné květináče. Na jídelním lístku najdete také výborné těstoviny, pizzu a panini. Všude kolem je cítit svěžest a uvolněnost, zatímco mezi vámi a vaším společníkem plyne nenucený rozhovor. Nad hlavou vám poletují rackové a láska s radostí se vznášejí ve vzduchu. Tuto atmosféru ještě oživuje výrazná červená vintage dveřní dekorace, zatímco cihlové zdi, kamenná podlaha a cedulky dodávají celé scéně jemný charakter. Rozměr složeného puzzle cca 9,9 x 9,5 x 13,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 6946785121261 |
| Počet dílků: | 68 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 19 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 9,9 x 9,5 x 13,1 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
