ROBOTIME Rolife DIY House: Teddyho pekařství s LED osvětlením 67 dílků
Kód: 166358
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Na rušné ulici se nedávno otevřelo pekařství - každé ráno stojí před výlohou fronty a čekají až se dostanou k čerstvému a voňavému pečivu. Zvládnete zasytit hladové zákazníky a stát se nejlepším podnikatelem v okolí? Tak tedy hurá do pekařství! Rozměr složeného puzzle cca 16 x 4,6 x 14,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 6946785119664 |
| Počet dílků: | 67 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 19 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 4,6 x 14,5 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
