ROBOTIME Rolife DIY House: Terasa Chic Café 76 dílků
Kód: 169234
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozšiřující sada určená pro propojení s vašimi miniaturními pokoji Rolife Super Creator. Jednoduše ji připevněte a vytvořte si útulný balkónek nebo roztomilý kavárenský koutek. Ať už toužíte po slunném místě k odpočinku nebo stylovém prostoru pro posezení, tato sada vám umožní rozšířit váš miniaturní svět a vytvořit si životní styl snů v malém měřítku. Rozměr složeného puzzle cca 20,7 x 18 x 12,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 6946785121964 |
| Počet dílků: | 76 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 18 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20,7 x 18 x 12,3 cm |
| Materiál: | Plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
