ROBOTIME Rolife DIY House: Vánoce u krbu 73 dílků
Kód: 169227
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Tento jedinečný vánoční dekor zachycuje teplo domova, radost ze společných chvil a kouzlo vyprávění příběhů z dávných Vánoc. Na římse krbu visí kalendář s datem 25. prosince, kolem se třpytí girlandy, věnec, vánoční stromeček a hoří svíčka, která dotváří hřejivou atmosféru. Dědeček se usazuje do houpacího křesla, zatímco rodina poslouchá jeho vzpomínky na minulé svátky. Na stěnách visí fotografie, pod stromečkem čekají dárky a sladkosti, u okna spokojeně odpočívá kočka a vše zahaluje zimní koberec se sněhovými vločkami. Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 hodinu. Rozměr složeného puzzle cca 12,5 x 9 x 18,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 6946785121124 |
| Počet dílků: | 73 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 19 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,5 x 9 x 18,2 cm |
| Materiál: | Dřevo, plast, papír, látka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
