ROBOTIME Rolife DIY House: Zahrádka snů na terase 72 dílků
Kód: 166366
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zahrádka plná květin, ve které bydlí malá floristka. Pojďte společně pocítit vůni květin hned brzo ráno po dešti! Malá zahrádka, kterou má každý ve svém srdci – květinový koutek, kde můžete nechat odejít všechny starosti a tiše vnímat proměny ročních období jako samotná rostlina. Miniaturní domeček využívá snovou tiffany modř jako hlavní barvu, doplněnou zářivě žlutou a sakurově růžovou. Postavte si tuto kouzelnou zahrádku vlastníma rukama! Celý miniaturní zahradní domeček je navržen velmi romanticky. Různorodé barevné rostliny rozkvetou podle vaší nálady během slunečného odpoledne. Rozměr složeného puzzle cca 9 x 9 x 9,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6946785118490 |
| Počet dílků: | 72 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 19 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 9 x 9 x 9,6 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
