ROBOTIME Rolife DIY House: Zimní zahrada s LED osvětlením 151 dílků
Kód: 164651
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Přáli jste si někdy mít zahradu, kde byste si mohli odpočinout a dát si svůj oblíbený čaj, kdykoli se vám zachce? S tímto miniaturním domečkem je to možné, stačí si ho jen postavit. Miniaturní domek je pečlivě postaven tak, aby lidem poskytl pocit klidu, relaxace a pohody. Jsou chvíle, kdy se vám chce číst si knihu, zavzpomínat na některé zážitky nebo jen tak řemýšlet o životě na zahradě. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 6946785121834 |
| Počet dílků: | 151 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír, látka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
