ROBOTIME Rolife DIY House: Zmrzlinárna s LED osvětlením 144 dílků
Kód: 169633
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Co si dáte dnes? Zmrzlinárna je připravena nabrat a naservírovat vaše oblíbené příchutě, kompletně s polevami, a to do kornoutku nebo kelímku. Vytvořte si svůj dokonalý dezert z kopečkové nebo točené zmrzliny, ozdobené ovocem, posypkami, sirupem a šlehačkou. Je tu průhledný pult ukrývající vaničky mražených dobrot, za ním barevné lahvičky se sirupy a polevami, a také stroj na točenou zmrzlinu, který nabízí zatočené kombinace. Vzhled tohoto retro pastelového salónku doplňuje jídelní tabule, růžové stěny, svítící nápis obchodu a dokonce i kostkované lišty podél stěn. Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 hodinu. Rozměr složeného puzzle cca 16,3 x 16,3 x 15,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6946785124187 |
| Počet dílků: | 144 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,3 x 16,3 x 15,2 cm |
| Materiál: | Plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
