ROBOTIME Rolife Svítící 3D dřevěné puzzle Big Ben 220 dílků
Kód: 147977
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zábavné dřevěné 3D puzzle od ROBOTIME z řady Rolife - Architektura. Svítící stavba s LED diodami. Snadné sestavení z laserem vyřezaných dílků. Odolná 2mm lipová překližka. Srozumitelný obrázkový návod. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásná dekorace a vhodný dárek pro větší děti i dospělé. Pro provoz je třeba 3 ks 1,5V baterií LR44 (jsou součástí balení) . Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1,5 hodiny. Balení obsahuje: překližkové desky s vyřezanými dílky, detailní obrázkový návod, šroubovák, doplňkové dílky, brusný papír, světelný zdroj, baterie Rozměr složeného puzzle cca 10,1 x 10,7 x 19,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 6974280920584 |
| Počet dílků: | 220 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15,5 x 1,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 10,1 x 10,7 x 19,1 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
