ROBOTIME Rolife Svítící 3D dřevěné puzzle Noc na Eiffelově věži 164 dílků
Kód: 159777
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zábavné dřevěné 3D puzzle od ROBOTIME z řady Rolife - Architektura. Eiffelova věž z r.1889, známá pařížská dominanta, je technologickým mistrovským dílem v dějinách stavebnictví. Její jedinečná konstrukce se stala revolucí ve stavebním inženýrství a architektonickém designu. Díky jasným světlům a rezavým deskám je tento model živý a realistický. Svítící stavba s LED diodami 4 světelné režimy Napájení pomocí USB-C kabelu (není součástí balení) Snadné sestavení z laserem vyřezaných dílků Odolná 2mm lipová překližka Srozumitelný obrázkový návod Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku Překrásná dekorace a vhodný dárek pro větší děti i dospělé Měřítko: 1:638 Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 3 hodiny. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod Výrobek je napájen pomocí USB konektoru. Balení neobsahuje přívodní napájecí kabel USB type-C (Input: 5V DC 500mA). Rozměr složeného puzzle cca 22 x 21,3 x 53 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 6946785119336 |
| Počet dílků: | 164 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22 x 21,3 x 53 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 3 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
