ROBOTIME Rowood 3D dřevěné puzzle Heřmánek 101 dílků
Kód: 164548
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si vlastní 3D dřevěnou květinu. Skládání 3D modelů podporuje rozvoj jemné motoriky, prostorového myšlení a trpělivosti. Pozvěte svou rodinu nebo přátele a užijte si zábavné tvoření bez nutnosti použití lepidla nebo nástrojů. Všechny díly skládačky jsou přesně vyřezané a očíslované a lehce do sebe zapadnou, aby výsledek byl stabilní a odolný. Skládačka je dodávána v nesloženém stavu s obrázkovým návodem k sestavení. Rozměr složeného puzzle cca 9,5 x 9 x 22,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 6946785121247 |
| Počet dílků: | 101 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 16,5 x 1,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 9,5 x 9 x 22,5 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
