ROBOTIME Rowood 3D dřevěné puzzle Katedrála Notre-Dame 330 dílků
Kód: 169237
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Postavte si jednu z nejznámějších francouzských architektonických památek s modelem Rowood Notre-Dame. Tento mistrovský kousek zachycuje podstatu gotické architektury 12. století, která dodnes hrdě stojí v Paříži. Fanoušci slavného románu Zvoník u Matky Boží jistě ocení krásu a symboliku této stavby – od dvojic zvonic, štíhlé věže a růžicových oken až po létající opěráky, které jako by připomínaly Quasimoda houpajícího se ve zvonici nebo Esmeraldu zalitou světlem vitráží. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 2 hodiny. Měřítko: 1:460. Rozměr složeného puzzle cca 25,7 x 12,2 x 19,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 6946785125252 |
| Počet dílků: | 330 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 24 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25,7 x 12,2 x 19,7 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 2 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
