ROBOTIME Rowood 3D dřevěné puzzle Košík s květinami 428 dílků
Kód: 166362
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si vlastní 3D dřevěné květiny. Skládání 3D modelů podporuje rozvoj jemné motoriky, prostorového myšlení a trpělivosti. Pozvěte svou rodinu nebo přátele a užijte si zábavné tvoření bez nutnosti použití lepidla nebo nástrojů. Všechny díly skládačky jsou přesně vyřezané a očíslované a lehce do sebe zapadnou, aby výsledek byl stabilní a odolný. Skládačka je dodávána v nesloženém stavu s obrázkovým návodem k sestavení. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 15 x 30 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 6946785123449 |
| Počet dílků: | 428 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 24 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 15 x 30 cm |
| Materiál: | Dřevo, plast |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
