ROBOTIME Rowood 3D dřevěné puzzle Slunečnice s LED osvětlením 266 dílků
Kód: 166424
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si vlastní 3D dřevěné květiny. Slunečnice od Rowood je květina, která nikdy nezvadne. Jsou zároveň noční lampičkou i dekorací. Svými vrstvenými okvětními lístky, texturovanými listy a zářivými barvami vykouzlí úsměv každý den. Všechny díly skládačky jsou přesně vyřezané a očíslované a lehce do sebe zapadnou, aby výsledek byl stabilní a odolný. Skládačka je dodávána v nesloženém stavu s obrázkovým návodem k sestavení. Pro napájení LED světla je třeba 2 ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 16,5 x 8 x 21,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 6946785124163 |
| Počet dílků: | 266 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 24 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,5 x 8 x 21,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
