ROBOTIME Rowood 3D dřevěné puzzle Vánoční hvězda 153 dílků
Kód: 169650
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si vlastní 3D dřevěnou květinu. Skládání 3D modelů podporuje rozvoj jemné motoriky, prostorového myšlení a trpělivosti. Pozvěte svou rodinu nebo přátele a užijte si zábavné tvoření bez nutnosti použití lepidla nebo nástrojů. Všechny díly skládačky jsou přesně vyřezané a očíslované a lehce do sebe zapadnou, aby výsledek byl stabilní a odolný. Skládačka je dodávána v nesloženém stavu s obrázkovým návodem k sestavení. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 hodinu. Rozměr složeného puzzle cca 14,5 x 14,5 x 17 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 6946785126136 |
| Počet dílků: | 153 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 17 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 14,5 x 14,5 x 17 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
