SCHMIDT Puzzle Bibi&Tina 4v1 v plechovém kufříku (100,100,150,150 dílků)
Kód: 170354
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Čtyři puzzle pro děti se 100 a 150 dílky s obrázky Bibi+amp;Tina. Baleno v plechovém kufříku. Rozměr složeného puzzle cca 36 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 4001504556099 |
| Počet dílků: | 100+ 100+ 150 + 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 22 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
