SCHMIDT Puzzle Dinosauři 3x24 dílků
Kód: 156125
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s třemi různými motivy po 24 dílcích. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 26,3 x 17,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 4001504564650 |
| Počet dílků: | 3 x 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26,3 x 17,8 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
