SCHMIDT Puzzle Dinosauři 4v1 v plechovém kufříku (60,60,100,100 dílků)
Kód: 118684
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Čtyři puzzle pro děti se 60 a 100 dílky s obrázky dinosaurů. Baleno v plechovém kufříku. Rozměr složeného puzzle cca 36 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 4001504564957 |
| Počet dílků: | 60 + 60 + 100 + 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 22 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
