SCHMIDT Puzzle Eldrador: Zlá stvoření 200 dílků + figurka Schleich
Kód: 163795
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 43,2 x 29,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4001504565664 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 43,2 x 29,1 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
