SCHMIDT Puzzle Noční návštěva 100 dílků
Kód: 167752
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 36,1 x 24,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4001504565756 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36,1 x 24,3 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
