SCHMIDT Puzzle Rebelka: Merida 1000 dílků
Kód: 161935
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 69,3 x 49,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle 1000 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 4001504580391 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 37,5 x 27,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 69,3 x 49,3 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Thomas Kinkade |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
