SCHMIDT Puzzle Schleich V Savaně 60 dílků + figurka Schleich
Kód: 156858
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Součástí balení je i dárek - figurka Schleich . Rozměr složeného puzzle cca 36,1 x 24,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4001504564667 |
| Počet dílků: | 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36,1 x 24,3 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
